Systems/Cleanroom/Clean-Industrial-Refrigration اتاق تمیزقابل حمل,اتاق تمیزهاردوال,اتاق تمیزسافت وال,اتاق تمیزدارویی,اتاق تمیزمخابراتی,
 

سرخانه تمیز بالا و پایین صفر

با توجه به اینکه باکتری ها و میکرو ارگانیسم ها در دما پایین و حتی زیر صفر هم قادر به رشد هستند  برای مثال می توان به  باکتری های سرما دوست اشاره کرد.

 

باکتری های سرما دوست (Psychrophiles):
باکتری های این گروه حرارت های پایین را ترجیح داده و بهترین حرارت برای رشد و نمو آن ها حرارت یخچال(10- 0) درجه سانتی گراد یا کمی بالاتر است . به همین جهت از نظر نگهداری مواد غذایی اهمیت زیادی دارند . باکتری های سرمادوست اغلب در جنس های سودوموناس ، آکروموباکتر ، فلاووباکتریوم، آلکالیژنز ، قرار داشته و گاهی بعضی از انواع میکروکوک ها ، لاکتوباسیل ها و آئروباکترها نیز ممکن است در حرارت های پایین رشد و تکثیر کنندشرکت وی سی صنعت یکی از شرکت های پیشرو در ارائه سیستم های سرخانه و محصولات تبریدی در ایران است و همچنین بزرگترین شرکت در زمینه تواید محصولات اتاق تمیز است. با توجه به نیاز به نگه داری مواد غذایی در سرخانه ها به مدت طولانی شرکت و ی سی صنعت اقدام به ارائه سیستم سرخانه تمیز بالا و پایین صفر را نموده است.هر چند بیشترین توجه به سردخانه بالای صفر است اما در مورد سرخانه پایین صفر هم این قضیه اهمیت دارد زیرا سرما رشد میکروب ها را کند می کند  و رشد میکروب ها  در دمای پایین صفر هم ادامه می یابد. شرکت و ی سی صنعت یک خط کامل سردخانه تمیز برای صنایع علمی و دارویی از جمله یخچال و فریزر آزمایشگاه و داروخانه  ، یخچال بانک خون ، پلاسما فریزر ، یخچال کروماتوگرافی ، فریزر آنزیم و .... با کلاس های اتاق تمیز و به صورت کاملا بهداشتی به شما پیشنهاد می کند.

 
اتاق تمیز,سردخانه تمیز بالا و پایین صفر،سردخانه تمیز بالاصفر,سردخانه تمیزپایین صفر،    برای دریافت کاتالوگ اینجا کلیک نمائید.